fbpx

משלוח מהיר לכל הארץ | מוקד טלפוני זמין | אלפי לקוחות מרוצים

אתר “kandi sweets” הינו אתר אינטרנט המשמש כחנות וירטואלית המציעה ללקוחותיה מוצרים, מידע ושירותים בתחום המתנות.

שעות הפעילות להזמנות טלפוניות ושירות לקוחות:
א’-ה’ : 9:00-18:00
ו’ : 9:00-13:00

השימוש בתקנון זה בלשון זכר הנו מטעמי נוחות בלבד ומכוון לשני המינים באופן שוויוני .
כל הרוכש שירותים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר ומשתתף בפעילות המוצעת באמצעות האתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו.

תנאים לשימוש:

באתר ״קנדי סוויטס״ רשאי כל אדם שהנו מעל גיל 18 לרכוש מוצרים ושירותים באמצעות כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בתנאים המצטברים באים:
הרוכש הנו הבעלים של כרטיס האשראי בו הוא משתמש ו/או בעל הרשאה מפורשת לשימוש בכרטיס אשראי זה באתר.
חברת האשראי של הרוכש נתנה אישור לביצוע העסקה.
המוצרים והשירותים המבוקשים על ידי הרוכש הנמצאים במלאי.
הרוכש הזין מספר טלפון סלולרי ו/או קווי עדכני שבבעלותו .
הרוכש הנו בעלים של כתובת דואר אלקטרוני אישית ברשת האינטרנט למעט במקרים בהם ההזמנה מבוצעת טלפונית.
המען בו מבוקש לספק את המוצרים והשירותים נמצא באזורי החלוקה המפורסמים באתר ״קנדי סוויטס״ .

באתר ניתן לבצע פעולות לשם ביצוע הזמנות ו/או לשם קבלת שירותים ו/או מידע בהתאם למוצע באתר ״קנדי סוויטס״ ואין לעשות באתר זה כל שימוש למטרות אחרות .

החברה מעמידה לרשות קהל לקוחותיה, את האפשרות להסיר את המשתמש שלהם לרבות פייסבוק בדרכים הבאות
א. באמצעות שליחת דוא"ל לכתובת kandisweetsstaff@gmail.com עם הפרטים שלך והבקשה להסיר את המשתמש
ב. על ידי פניה אל שירות הלקוחות של החברה להסרת משתמש אתר
באמצעות שליחת דוא"ל לכתובת kandisweetsstaff@gmail.com עם מספר הנייד אותו תרצו להסיר

מדיניות ושירותים:

הבעלים של אתר ״קנדי סוויטס״ רשאי לשנות מעת לעת, לפי שיקול דעתו הבלעדי, את מגוון המוצרים, השירותים והמחירים של המוצרים והשירותים המוצעים באתר לרבות הוצאות משלוח.
במקרה שבוצעה הזמנה לרכישת המוצרים המוצגים באתר והתברר כי מי מהמוצרים אזל, תספק החברה לרוכש מוצר דומה (בצבע, בגודל, באיכות ובתכולה) למוצר שהוזמן על ידו, ככל הניתן. בתיאום טלפוני עם הרוכש.
ובמקרה שאזל כל מוצר אחר המוצג באתר תשלח לרוכש הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני או באמצעות הטלפון. החברה שומרת לעצמה את הזכות להגיש הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם ייאות לכך הרוכש, יעודכנו פרטי הזמנתו בהתאם. אם לאו, תימחק הזמנתו, וכרטיס האשראי שלו לא יחויב.

במקרה של הזמנה תוך יומית (באותו היום) המשלוח יגיע ליעד המבוקש עד 10 שעות מרגע אישור ההזמנה. בתנאי שבוצעה בשעות פעילות של ״קנדי סוויטס״ למעט ימי שישי מועדים וערבי חג, בהם לא ניתן יהיה להתחייב לשעת הגעה.

אבטחת האתר:

פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההצעה ופרטי הרוכש, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן המקובל בסחר אלקטרוני, פרטים אלו לא יועברו על ידי הבעלים של האתר לגורמים חיצוניים, למעט לחברת כרטיסי האשראי ולספקים (ללא פרטי אשראי), וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעו על ידי הרוכש.
בעת ביצוע הזמנה לרכישת מוצרים ושירותים באתר ״קנדי סוויטס״ יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים שונים כמתבקש באתר לרבות פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו’ (להלן – הפרטים). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעויות בעת הקלדת הפרטים על ידי הרוכש ו/או מי מטעמו. כמו כן, הנ”ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.
הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/אולמי ממנהליו ו/או למי מטעמם. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לבעלי האתר/או למי מטעמם לרבות מפעילי האתר הזכות לפסול את ההזמנה.
הבעלים של אתר ״קנדי סוויטס״ ו/או מי מטעמו/ה רשאי/ת לשלוח למבצעי הפעולות באתר דואר אלקטרוני ו/או מסרונים ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים , חידושים באתר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו”ב, אלא אם יודיע הרוכש בכתב כי אינו מעוניין בכך.

תשלום:

כל המחירים של המוצרים והשירותים באתר כוללים מע”מ אלא אם נרשם במפורש אחרת.

גביית התמורה בגין המוצרים והשירותים הנמכרים באתר תעשה באמצעות כרטיס האשראי שפרטיו הוקלדו בהצעה בעת ביצוע ההזמנה באתר . אם באתר ״קנדי סוויטס״ יתאפשר תשלום התמורה בתשלומים, יתבצע חיוב בהתאם למפורט באתר (בכפוף לאישור חברת האשראי).
סך התמורה בו ייחויב הרוכש מופיע ב”סל הקניות” או “chekout”. סכום זה כולל את כל הפריטים המופיעים ב”סל״.

ביטול פעולות על ידי הרוכש:

כל רוכש אשר הגיש הזמנת קניה לרכישת מוצרים או כל סוג אחר של מלאי המוצע, ואשר מעוניין לבטל את הזמנתו יודיע על כך תוך שעה ממועד בו שלח את הזמנתו לחברה (או ממועד יצירת הקשר הטלפוני עם החברה). במידה וההזמנה אמורה להתבצע ביום אחר, ניתן יהיה למסור הודעת ביטול עד 48 שעות מעת ביצוע ההזמנה (בתנאי שלא בוצע כל דבר הקשור לעיצוב אישי על פי דרישת הלקוח), ביטול עסקה יחויב בדמי ביטול בגובה 5% ממחיר העסקה או 100₪, הנמוך מביניהם.
ניתן לבצע ביטול עסקה טלפונית בשעות פעילות ״קנדי סוויטס״. ההודעה על הביטול תימסר באמצעות הטלפון. ביטול הפעולה יתאפשר כל זמן שטרם שוגרו המוצרים על ידי ״קנדי סוויטס״ ו/או מי מטעמה לכתובת שנמסרה בהצעה.

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה לשירות הלקוחות של החברה ולאחר אישורה.

במקרה שהביטול אושר יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח.

החזרת המוצר תעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית דמי ביטול והחזרה יוחזרו ללקוח תוך 14 יום מקבלת המוצר וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן .

על מנת להבטיח שהמוצר לא ייפגם או יישבר בעת שילוחו חזרה לחברה, יש לארוז אותו באריזתו המקורית.

הגבלת אחריות:

בעלי אתר ״קנדי סוויטס״ שואפים לכך שכל המוצרים והשירותים באתר יהיו באיכות גבוהה. דגש רב מושם על איכותם הגבוהה של המוצרים.
בכל מקרה חבות הבעלים של אתר ״קנדי סוויטס״ בגין כל עילה משפטית שהיא, עבור מוצרים הנזכרים בסעיף זה, לא תהיה גבוהה מסכום התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע”י הרוכש.
התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש כי התמונות מוצגות באתר על גבי צג המחשב ו/או מודפסות על ידי המחשב וייתכנו הבדלים ושינויים בין מראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות.
בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לכך שהשרת אשר באמצעות עובד האתר יהיה נקי מוירוסים או מרכיבים או אלמנטים זרים אחרים אשר עלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי של הרוכש או בציוד אחר של הרוכש כאשר הוא נכנס ו/או מזמין או שירותים ו/או משתמש באתר.
כמו כן, בעלי אתר ״קנדי סוויטס״ לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית באתר שנעשית על ידי רוכש כלשהו ו/או צד ג’ כלשהו שאינו בשליטת הבעלים של האתר. אתר ״קנדי סוויטס״ ו/או מי ממפעיליו יהא רשאי להפסיק או למנוע את התקשרות או הגישה של רוכשים לכל חלק שהוא באתר או באתר כולו בכל שלב.                        אחריות על כל המוצרים באתר לתקופה של 12 חודשים מעת הקניה כנגד קבלה, אין אחריות על מוצרים שנפלו או היו במגע עם מים, שנשברו או נפגמו כתוצאה משימוש אישי, מוצרים דיגיטלים האחריות על החומרה בלבד

 יובהר, כי רכישה של משקאות אלכוהוליים מותרת אך ורק לרוכש שגילו מעל 18 שנים.

שיפוי ופיצוי בגין שימוש בלתי ראוי באתר:

כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מחויב לשפות ולפצות את בעלי האתר ו/או מי מטעמה בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לבעלי האתר ו/או למי ממפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או מי מטעמם.

מדיניות הפרטיות

רכישה של מוצרי החברה דרך האתר כרוכה ברישום של המשתמש באתר ("הרישום"). במסגרת הרישום, המשתמש יידרש למסור מידע אישי מזהה אודותיו, לרבות שם מלא, כתובת, דרכי התקשרות, כתובת דואר אלקטרוני ("המידע").

דע כי עצם השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאי מדיניות הפרטיות במלואם,  אישור כי קראת והבנת את מדיניות הפרטיות וכי אתה מסכים לה ללא תנאי או הסתייגות. אם אינך מסכים למדיניות הפרטיות או לאיזה מתנאיה, אזי הנך מתבקש להפסיק את השימוש באתר לאלתר.

על המשתמש לא חלה כל חובה חוקית למסירת המידע, אך במידה שלא יימסר המידע, ייתכן שהחברה לא תוכל לספק את מוצרי החברה או השירותים עבור המשתמש. המידע שהמשתמש מספק לחברה נמסר מרצונו החופשי. המשתמש מתחייב למסור מידע מלא ומדויק לחברה.

החברה תשמור את המידע (למעט פרטי כרטיס האשראי שלא יישמרו על ידי החברה ולא יועברו לגורמים שלישיים, למעט לחברות כרטיסי האשראי ולספקים הנוגעים להשלמת פעולות הרכישה) במאגר מידע בהתאם לחוק ויעשה בו שימוש בהתאם למטרות (כהגדרתם להלן), אשר ייתכן ותעודכנה מעת לעת על-פי שיקול דעת החברה ובהתאם להוראות הדין.

החברה אוספת ושומרת את המידע לטובת מתן השירותים על ידה באתר, למטרות שיפור ופיתוח האתר, לצרכי תפעול, לצרכי איסוף וניתוח נתונים, לקידום מכירות, לצרכי שיווק, לשליחת מסרים פרסומיים ו/או הצעות מסחריות ייעודיות, וזאת באמצעות דואר אלקטרוני ו/או שליחת מסרונים לטלפון הנייד ו/או בכל אמצעי תקשורת אחר, על ידי החברה ו/או באמצעות צדדים שלישיים בכפוף להוראות חוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב-1982 (להלן: "חוק התקשורת") וכן למטרת פנייה (כללית או מותאמת אישית) ללקוחות בדיוור ישיר בכל אמצעי תקשורת בהתאם להוראות חוק התקשורת, להסדר תשלומים באמצעות ספקי שירותי סליקה ולצורך בירור פניות וציות להוראות דיני הגנת הפרטיות. נוסף על כך, החברה תהיה רשאית, למטרות הרשומות והמאושרות של מאגר המידע, להעביר את המידע מעת לעת לצדדים שלישיים על פי שיקול דעתה, וגופים וגורמים אלה יהיו רשאים להשתמש אף הם במידע שהועבר אליהם לאותן מטרות שלהן החברה רשאית לעשות בו שימוש ובכפוף להוראות כל דין. החברה תהיה רשאית גם למסור מידע הקשור לפירוט רכישות המשתמש באתר לצדדים שלישיים ("המטרות").

בהתאם לדין, כל אדם זכאי לעיין במידע המוחזק אודותיו במאגר מידע. אדם שעיין במידע שנשמר אודותיו ומצא שאינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות אל החברה בבקשה לתקן את המידע או למחקו. בקשה כאמור תוגש בכל אחת מדרכי ההתקשרות המופיעות מטה..

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, ייתכן והחברה תידרש להעביר את המידע ו/או מידע לגבי פעילויות המשתמש כלקוח של החברה, במקרים להלן: א) כאשר החברה תדרש לכך באמצעות זימון, צו או הליך משפטי אחר או סיוע לרשויות אכיפה ממשלתיות; ב) לצורך אכיפת תנאי השימוש, לחקור ולהגן על החברה כנגד תביעות ו/או טענות של צדדים שלישיים, או להגן על ביטחון ושלמות האתר; ג) אם החברה תמכור או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתר לצד שלישי, או שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפי המשתמש את הוראות מדיניות הפרטיות; ד) כדי לאסוף, להחזיק ו/או לנהל את המידע של המשתמש באמצעות צדדים שלישיים המעניקים שירותים לחברה, תוך קבלת התחייבותם לשמור על סוגיות מידע פרטי ולהשתמש בו רק לשם השירותים לאתר ו/או החברה; ה) כדי לאפשר ביצוע תשלומים דרך ספקי שירותי סליקה של החברה; ו) כדי לאחסן מידע בשירותי ענן ששרתיו ממוקמים מחוץ לישראל; ז) לצורך מימוש או הגנה על זכויות החברה, רכושה או לשם הגנה על הביטחון האישי של החברה ו/או כל צד שלישי אחר.

במסגרת הגלישה של המשתמש באתר, החברה עשויה לעשות שימוש בטכנולוגיות מעקב כדוגמת "עוגיות" (קוקיס – Cookies), באמצעותן נאסף מידע אנונימי לצורך התפעול השוטף של האתר, לצרכי אימות פרטים, אבטחת מידע וכן לצורך התאמת האתר להעדפות האישיות של המשתמש ולהקלת השימוש בו. החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל עניין הקשור לקבצי העוגיות.

לשם הגנה על המידע ומזעור הסיכונים מפני גניבה, פגיעה, אובדן או גישה בלתי מורשית למידע, החברה מפעילה מערכות ונהלים עדכניים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין הם מעניקים בטחון מוחלט. לפיכך, החברה אינה מתחייבת, ואינך יכול באופן סביר לצפות לכך, כי השירותים ומערכות המידע המשמשות את החברה יהיו חסינים לחלוטין מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם. בעצם השימוש בשירותים, אתה מודע ומסכים למגבלות אלו.

בעלות ושמירה על זכויות:

כל המבקש ליצור לינק לאתר זה באתרים אחרים נדרש לפנות בכתב ומראש לבעלי האתר על מנת לקבל אישור בכתב לכך .
רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג’ המבצע פעולות באתר אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר, להעביר ו/או לקחת חלק בהעברה ו/או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לכל שימוש או לנצל אתה אתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר. החברה מתירה למשתמש “להוריד” (download) נתונים למחשבו האישי לצורך שימוש אישי בלבד שאינו מסחרי, היתר זה כמו גם כל פעולה חוקית אחרת באתר, אין בהם כדי להקנות למשתמש זכות קניינית כלשהי במידע האמור בפרט ובאתר ובתוכנו של האתר בכלל.
המשתמש מתחייב שלא להעלות (upload) לאתר כל מידע מכל סוג ומין שהוא, המפר את זכויות היוצרים, סימני המסחר ו/או כל זכות קניינית אחרת ו/או חומר פורנוגרפי ו/או חומר שיש בו חשש ללשון הרע וכו’. העלה המשתמש מידע ו/או חומר כאמור לעיל, מתחייב הוא לשפות את בעלי האתר ו/או מי מטעמה בגין כל נזק ו/או הוצאה (לרבות שכ”ט עו”ד והוצאות משפט), שייגרמו להם כתוצאה מהתנהגותו הבלתי ראויה של המשתמש, הנזכרת לעיל.
מקום השיפוט – כל טענה ו/או תביעה ו/או מחלוקת שהיא בין רוכש ו/או גולש באתר לבין הבעלים של האתר בגין פעילות באמצעות האתר תתברר בישראל בהתאם לדין והחוק הישראלי.
הבעלים של אתר ״קנדי סוויטס״ רשאי לסגור את האתר או לבטל מוצרים ו/או שירותים המפורסמים באתר ו/או לצמצם את כולם ו/או חלק מהם.
כמו כן, הבעלים של האתר תהא רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.

במקרה של תלונת לקוח, התלונה תענה ותטופל עד 48 שעות . לתשומת ליבך!
תלונות לא תתקבלנה לאחר 3 ימים מיום קבלת ההזמנה.
תלונות על איכות המוצר מתקבלות בטווח של עד 12 שעות מזמן האספקה ובהצגת המוצר בלבד.

מתי יגיע אליי המשלוח?

איסוף: האלוף אהרון יריב 4, חולון. (בתאום)

משלוח עד הבית: עד 4 ימי עסקים – 15 ש"ח.

*ליישובים מרוחקים עד 7 ימי עסקים.

(חינם ברכישה מעל 549 ש"ח)

מהיר: עד הבית 1-2 ימי עסקים (ללא יישובים קטנים ומרוחקים) – 70 ש"ח.

*בערים מרכזיות בישראל, לא כולל אילת וישובים מרוחקים

*בהזמנות בימי א'-ה' עד השעה 14:00

בכפוף לתנאי חברת המשלוחים.

*מותנה בקבלת החומרים והתשלום, החל מרגע יציאת המשלוח.

*יום ההזמנה, שישי-שבת וערבי חג לא נחשבים כימי עסקים .

זמני אספקה:

ימי א-ה בין השעות 8:00-20:00

אין התחייבות לשעה ספציפית בתאום מראש עם השליח, בכפוף לתנאי חברת המשלוחים.

תנאי החזרות:

ללקוחות רשומים בהזמנות מעל 549 ש"ח המשלוח ייאסף מהלקוח ללא כל עלות נוספת.

בהזמנות מתחת ל- 549 ש"ח יחויב הלקוח בעלות משלוח של 38 ש"ח או שניתן להגיע פיזית למחסן ולמסור את המוצר.

לא ניתן לבצע החזרות על מוצרים פרסונליים, בהזמנה אישית, שיוצרו לפי בקשת הלקוח (לא יתקבל החזר כספי או זיכוי כלל).

התחרטת? לא אהבת? לא קרה כלום! ניתן לבטל ולקבל החזר כספי מלא עד 48 שעות מרגע ביצוע העסקה,

שלחו לנו וואטסאפ עם מס העסקה + סיבת הביטול + תמונה של המוצר ונעזור לכם.

לאחר 48 שעות ועד 14 יום ממועד הרכישה , יהיה ניתן לקבל זיכוי למימוש באתר , לא ניתן לקבל זיכוי על פריטים בהזמנה אישית.

קיבלתם מוצר פגום או אחר ? תינתן ללקוח האופציה להחליפם למוצר חדש או לקבל החזר כספי, לפי שיקול דעת החברה.

החזרת המוצר תתבצע באריזה המקורית בלבד, כאשר לא נעשה שימוש במוצר והוא לא ניזוק.

החזר כספי או זיכוי יינתנו לאחר בדיקה של טיב המוצר. עם הגעת החבילה למחסן, המוצרים יעברו תהליך קליטה, והזיכוי יבוצע עד 7 ימי עסקים.

במידה וישנם פריטים שעלולים להישבר או להינזק בשליחה, אנא עטפו אותם באריזת ניילון הבועות שבה הם נשלחו אליכם. פריט אשר נפגם על ידי הלקוח לא יזוכה.

לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק ממארז או סט, אלא רק את הערכה כולה על כל פרטיה.